werrowool seadmed

Cool Machines paigaldusmasinad

Alates 2011. aasta lõpust omame esindusõigust Cool Machines paigaldusmasinate müümiseks Baltimaades ning Soomes. Cool Machines on USA juhtivaid paigaldusmasinate tootjaid ning ettevõte asutajaks on legendaarne Dave Krendl. Dave omab üle 40 aasta kogemust tselluvilla paigaldusmasinate disaini ning tootmise valdkonnas.
Tagame Cool Machines toodangule hoolduse ja varuosad.
Vaata masinate pilte Cool Machine lehelt ja küsi meie käest juurde. Paneme Sinu jaoks kokku terviklahenduse nii, et saad kohe tööga alustada.

Paigaldamise abimaterjalid

Tselluvilla paigaldamiseks vertikaalpindadele on hea kasutada liimainet. Meie käest on võimalik osta BIM-liimi, mis sobib kokku meie toote keskkonnasõbraliku kuvandiga. Koos Werrowooli tselluvillaga saad meie käest liimainele kiire tarne. Märgpaigaldust teostavad ainult meie kvalifitseeritud paigalduspartnerid.

Paigaldusmasina rentimine

Tselluvilla paigaldamisega horisontaalpindadele saab hakkama igaüks. Selleks on võimalik meie käest rentida paigaldusmasinat. Lahtisesse sõiduauto järelhaagisesse mahub paigaldusmasin ja 25 kotti tselluvilla, ilma masinata 32 kotti. Kinnisesse, tendiga kaetud haagisesse, mahub 40 kotti. Keskmisesse kaubikusse mahub paigaldusmasin ja 60 kotti villa.

Paigaldusmasina rendihind on 50€/ööpäev. Paigaldusmasinat rendime välja Lõuna-Eestis ja ainult Werrowool tselluvilla paigdaldamiseks. Märgpaigaldust ja vertikaalsetele pindadele ise paigaldust teostada ei saa.